Villa Kunerad

Vítame Vás v rodinnom penzióne Villa Kunerad, ktorý sa nachádza v centre Vysokých Tatier v obci Starý Smokovec.


Villa Kunerad

Villa Kunerad

 Poskytujeme ubytovanie v dvoj, trojlôžkových izbách a rodinných apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením.

Penzión sa nachádza v centre Starého Smokovca v tichej lokalite s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry, len 3 minúty chôdzou od pozemnej lanovky na Hrebienok a 5 minút od zastávky Tatranskej električky a autobusovej stanice.

Viac informácií zde

 Penzión Vila Martina

Je nové rekreačné zariadenie s kapacitou ubytovania 20 lôžok + 4 prístelky. Nachádza sa v jednom z najkrajších kútov Slovenska pod Vysokými Tatrami, v meste Poprad, v príjemnom prostredí jeho pôvodnej mestskej časti Veľká s priamym výhľadom na Vysoké Tatry. Všetky izby sú vybavené televíziou, WiFi vysokorýchlostným internetovým pripojením, samostatnou kúpelňou s toaletou a sprchovacím kútom.

Viac informácií zde

Vila Martina
Villa Kunerad

 

Penzion Crystal

​Penzión Crystal Vám ponúka príjemné ubytovanie v obci Nová Lesná, ktorá sa pýši najkrajšími výhľadmi na Vysoké Tatry! Penzión poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách, trojlôžkových izbách, dvojspálňových izbách a v dvoch štúdiách.Ubytovanie v Penzióne Crystal je vhodné pre rodiny s deťmi, pre turistov a náštevníkov Tatranského národného parku. Celoročné túry pre dospelých ale i pre deti, blízkosť cyklochodníka či lyžiarskych stredísk sú zárukou aktívnej dovolenky vo Vysokých Tatrách počas celého roka.

Viac informácií zde

Penzion Víchrica

Penzión Víchrica sa nachádza v podtatranskej obci Veľká Lomnica, situovanej na hlavnom ťahu medzi Popradom a Kežmarkom. Blízka lokalita Vysokých Tatier ako aj spomínaných miest ponúka množstvo aktivít počas zimnej, či letnej sezóny.Obec má vynikajúcu polohu pre rýchlu a jednoduchú dostupnosť, či už autom, autobusom, resp. vlakom, ako do Vysokých Tatier, tak do blízkych miest. Veľká Lomnica ponúka nádherné výhľady na panorámu našich Veľhôr.

Viac informácií zde

Vila Martina