Villa Kunerad

Vítame Vás v rodinnom penzióne Villa Kunerad, ktorý sa nachádza v centre Vysokých Tatier v obci Starý Smokovec.


Villa Kunerad

Villa Kunerad

 Poskytujeme ubytovanie v dvoj, trojlôžkových izbách a rodinných apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením.

Penzión sa nachádza v centre Starého Smokovca v tichej lokalite s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry, len 3 minúty chôdzou od pozemnej lanovky na Hrebienok a 5 minút od zastávky Tatranskej električky a autobusovej stanice.

Viac informácií zde

 Penzión Vila Martina

Je nové rekreačné zariadenie s kapacitou ubytovania 20 lôžok + 4 prístelky. Nachádza sa v jednom z najkrajších kútov Slovenska pod Vysokými Tatrami, v meste Poprad, v príjemnom prostredí jeho pôvodnej mestskej časti Veľká s priamym výhľadom na Vysoké Tatry. Všetky izby sú vybavené televíziou, WiFi vysokorýchlostným internetovým pripojením, samostatnou kúpelňou s toaletou a sprchovacím kútom.

Viac informácií zde

Vila Martina
Hotel Karlštejn Vinice

 

Penzión Rysy

  Penzión Rysy si nemôžete pomýliť. Pôjdete okolo neho cestou cez Veľkú Lomnicu cestou do Tatranskej Lomnice. Nachádza sa od nej len 5 minút jazdy autom. O necelý kilometer ďalej milovníci golfu nájdu známe golfové ihrisko Black Stork. Do známeho Aquacity v Poprade sa autom dostanete tiež za pár minút. Ak sa rozhodnete využívať kyvadlovú dopravu, na najbližšiu zastávku to máte tri minúty peši. Atraktívne prostredie penziónu s výhľadom na hory si zamilujete!

Viac informácií zde