Villa Kunerad

Vítame Vás v rodinnom penzióne Villa Kunerad, ktorý sa nachádza v centre Vysokých Tatier v obci Starý Smokovec.


Villa Kunerad

Villa Kunerad

 Poskytujeme ubytovanie v dvoj, trojlôžkových izbách a rodinných apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením.

Penzión sa nachádza v centre Starého Smokovca v tichej lokalite s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry, len 3 minúty chôdzou od pozemnej lanovky na Hrebienok a 5 minút od zastávky Tatranskej električky a autobusovej stanice.

Viac informácií zde

 Penzión Vila Martina

Je nové rekreačné zariadenie s kapacitou ubytovania 20 lôžok + 4 prístelky. Nachádza sa v jednom z najkrajších kútov Slovenska pod Vysokými Tatrami, v meste Poprad, v príjemnom prostredí jeho pôvodnej mestskej časti Veľká s priamym výhľadom na Vysoké Tatry. Všetky izby sú vybavené televíziou, WiFi vysokorýchlostným internetovým pripojením, samostatnou kúpelňou s toaletou a sprchovacím kútom.

Viac informácií zde

Vila Martina
Villa Kunerad

 

Penzión PERLA – AQUA

 Z novostavby penziónu PERLA – AQUA je pekná vyhliadka na prekrásnu panorámu Vysokých Tatier. Penzión poskytuje pre svojich hostí pohodlie domova , ticho , romantiku a komfortný relax . Penzión je vhodným miestom pre firemné akcie , pobyty rodín s deťmi. Všetky služby sú len pre ubytovaných hostí počas celého roka. Výhodná poloha penziónu je ideálnym východzím miestom pre milovníkov lyžovania, turistiky , cykloturistiky , vyznávačov krás neporušenej panenskej prírody.

Viac informácií zde