HolidayTatras

prevádzkuje ubytovanie v Tatrách na dovolenkové účely od roku 2017 a vďaka osobnému prístupu ku každému klientovi neustále zdokonaľujeme naše služby k ich maximálnej spokojnosti.

Ubytovanie poskytujeme vo Veľkej Lomnici, v Poprade (Veľká), v Starom Smokovci.Sú situované v prekrásnom prostredí Tatier, ktoré si môžete prenajať s rodinou, či priateľmi na víkendový alebo dovolenkový pobyt.Každá ubytovacia jednotka má vlastnú kúpeľňu s WC, pripojenie na wifi, parkovisko zdarma.Oddych s celou rodinou, očarujúce prostredie Tatier, množstvo atrakcií poskytujú dostatočný priestor pre relax i zážitky.

Sme rodinná firma s rodinným prístupom, pre ktorých HolidayTatras nie je iba značka, ale ich filozofia. Záleží nám na tom, aby ste sa u nás cítili ako doma.

Nádherný kraj plný atraktívnych miest je výborným miestom nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre aktívnych ľudí, ktorí si vychutnávajú spojenie s prírodou a hľadajú miesto na aktívny relax a pre ľudí v produktívnom veku, ktorí hľadajú spoľahlivú úroveň služieb s individuálnym prístupom.